Siteul tvr.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptarea politicii de utilizare a cookies. Afla mai multe accesand POLITICA COOKIES
Vocea artiştilor valoroşi se aude la TVR 1
Marţi, 19 Decembrie 2017
Dida Drăgan, Ovidiu Komornyik, Andrei Păunescu şi Iurie Sadovnic au fost invitaţii lui Sorin Burtea, miercuri, 20 decembrie, la TVR 1, de la ora 17:30.
investiti in romania
Sorin Burtea
investiti in romania
investiti in romania
investiti in romania
investiti in romania
Sorin Burtea
investiti in romania
investiti in romania
investiti in romania
investiti in romania
Sorin Burtea
investiti in romania
investiti in romania
investiti in romania
investiti in romania
Sorin Burtea
investiti in romania
investiti in romania
investiti in romania

Artiştii unesc România şi Republica Moldova într-o ediţie specială la „Interes general”.

Vorbim despre necesitatea investiţiilor în educaţie şi în valori, despre România şi aducem în discuţie problemele cu care se confruntă artiştii consacraţi din ţara noastră şi de peste Prut.

Pe lângă dezbaterea din studio, veţi asculta melodii celebre în interpretarea invitaţilor.

Decorul emisiunii „îmbracă” haine de sărbătoare, fiind pregătit până în cele mai mici detalii de scenograful Iurie Moroianu, directorul de imagine George Negrilă şi regizorul de emisie Manuela Apostol.

Vă dorim Sărbători fericite!

Emisiunea poate fi urmărită şi în live streaming pe TVR+.

  • 00:30
    Campionatul Mondial de Fotbal, Rusia 2018
    * Grupa E * Costa Rica-Serbia Comentatori: Dragoş Bocanaciu/ Cătălin Cîrnu Producător Daniel Chican
  • 02:20
    Campionatul Mondial de Fotbal, Rusia 2018
    * Grupa F * Germania-Mexic Comentator Marian Olaianos/ Florin Mihoc Producător Daniel Chican
  • 03:55
    Bucureşti, capitala rezistenţei româneşti
    Ediţia 13 Realizator Irina Păcurariu Jurnalist Mariana Cernăianu
  • 04:00
    Studio mondial
    Moderator Costin Deşliu Producător Daniela Enăchescu
  • 04:50
    Telejurnal
    * Meteo* Omologări LOTO
  • 05:30
    Imn
  • 05:35
    Tezaur folcloric
    (redifuzare) Producător Gheorghiţa Nicolae
  • 08:00
    1 Matinal
    1 Matinal (II) Prezintă:Maria Linda, Dorin Chioţea Producător Andreea Badiu Transmisiune directă
  • 09:00
    1 Matinal
    1 Matinal (III) Prezintă:Maria Linda, Dorin Chioţea Producător Andreea Badiu Transmisiune directă
  • 09:45
    Teleshopping
  • 10:00
    Perfect imperfect
    (I) *Ştiri *Talk-show Moderator Emma Zeicescu Producători: Violeta Iorgulescu, George Tudor, Mihaela Verdeş Transmisiune directă
  • 11:00
    Perfect imperfect
    (II) *Ştiri *Talk-show Moderator Emma Zeicescu Producători: Violeta Iorgulescu, George Tudor, Mihaela Verdeş Transmisiune directă
  • 11:45
    Teleshopping
  • 12:00
    Tribuna partidelor parlamentare
    Producător Elena Boda
  • 12:30
    Teleshopping
  • 13:05
    Studio mondial
    Moderator Producător Cristian Oprean Transmisiune directă
  • 14:00
    Telejurnal
    * Translator mimico gestual Laura Ioana ACEST PROGRAM SE ADRESEAZĂ ŞI PERSOANELOR CU DEFICIENŢE DE AUZ
  • 14:25
    Studio mondial
    Moderator Producător Cristian Oprean Transmisiune directă
  • 14:50
    Campionatul Mondial de Fotbal, Rusia 2018
    * Live stadion Comentator Emil Hossu Longin Producător Valentina Stelescu Transmisiune directă de la Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod
  • 15:00
    Campionatul Mondial de Fotbal, Rusia 2018
    * Grupa F * Suedia-Coreea de Sud Comentator Emil Hossu Longin Producător Valentina Stelescu Transmisiune directă de la Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod
  • 17:00
    Telejurnal
    * Meteo
  • 17:20
    Studio mondial
    Moderator Producător Cristian Oprean Transmisiune directă
  • 17:50
    Campionatul Mondial de Fotbal, Rusia 2018
    * Live stadion Comentatori: Bogdan Tomulică / Adi Soare Producător Valentina Stelescu Transmisiune directă de la Fisht Stadium, Sochi
  • 18:00
    Campionatul Mondial de Fotbal, Rusia 2018
    * Grupa G * Belgia-Panama Comentatori: Bogdan Tomulică / Adi Soare Producător Valentina Stelescu Transmisiune directă de la Fisht Stadium, Sochi
  • 20:00
    Telejurnal
    * Meteo
  • 20:50
    Campionatul Mondial de Fotbal, Rusia 2018
    * Live stadion Comentatori: Dragoş Bocanaciu/ Cătălin Cîrnu Producător Valentina Stelescu Transmisiune directă de la Volgograd Arena, Volgograd
  • 21:00
    Campionatul Mondial de Fotbal, Rusia 2018
    * Grupa G * Tunisia-Anglia Comentatori: Dragoş Bocanaciu/ Cătălin Cîrnu Producător Valentina Stelescu Transmisiune directă de la Volgograd Arena, Volgograd
  • 23:05
    Studio mondial
    Moderator Producător Daniela Enăchescu Transmisiune directă
  • 23:40
    Pariu Mondial
    Moderator Producător Daniela Enăchescu Transmisiune directă
  • 00:00
    Telejurnal
    *Sport*Meteo
  • 00:30
    Campionatul Mondial de Fotbal, Rusia 2018
    * Grupa F * Suedia-Coreea de Sud Comentator Emil Hossu Longin Producător Valentina Stelescu
  • 02:20
    Campionatul Mondial de Fotbal, Rusia 2018
    * Grupa G * Belgia-Panama Comentatori: Bogdan Tomulică / Adi Soare Producător Valentina Stelescu
  • 04:00
    Studio mondial
    Moderator Producător
  • 04:35
    Telejurnal
    Meteo
  • 05:15
    Istoria cu Virgil
    (redifuzare) Producător Adriana Ciobanu
  • 05:30
    Imnul României