Siteul tvr.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptarea politicii de utilizare a cookies. Afla mai multe accesand POLITICA COOKIES
Cupa Confederaţiilor 2013, în direct la TVR
Marţi, 11 Iunie 2013
Evenimentul fotbalistic al anului se transmite la TVR 1, TVR HD şi online, pe TVR+, în perioada 15-30 iunie
Ieri - prinţesa familiei, azi - un nume pe un dosar
Sâmbătă, 08 Iunie 2013
La Dispăruţi fără urmă , luni, 10 iunie, de la ora 22.30, la TVR 1, TVR HD şi TVR+
Despre tumorile pielii, la Vreau să fiu sănătos
Sâmbătă, 08 Iunie 2013
Luni, 10 iunie, de la ora 17.00, la TVR 1 şi online, pe www.tvrplus.ro
Frumuseţi şi unicate maramureşene la Exclusiv în România
Joi, 23 Mai 2013
Cristian Tabără vă invită la o plimbare cu celebra Mocăniţă sâmbătă, 25 mai, de la ora 18.00, la TVR 1, TVR HD sau online, pe TVR+
Fuego vine la O dată-n viaţă de la TVR
Miercuri, 15 Mai 2013
vineri, 17 mai, de la ora 21.00, la TVR 1 şi TVR+
Începe concursul Eurovision! Prima semifinală, în această seară
Marţi, 14 Mai 2013
în direct, de la ora 22.00, la TVR 1, TVR HD, TVR Internaţional şi TVR+
O săptămână cu Ediţii speciale ale Ştirilor TVR
Marţi, 16 Aprilie 2013
Evenimente politice interne şi internaţionale, dezbateri şi informaţii de ultimă oră - în 17, 19 şi 20 aprilie, la TVR 1 şi online, pe www.tvrplus.ro
Povestea unui exil cât o viaţă
Joi, 10 Ianuarie 2013
Sâmbătă, 12 ianuarie, de la ora 13.00, la Ora Regelui de la TVR 1
O dată-n an e Crăciunul – programe speciale la TVR 1
Marţi, 18 Decembrie 2012
Iuliana Tudor revine cu o ediţie în premieră Odată-n viaţă. Spectacole de colinde, filme, emisiuni de sărbătoare şi retrospective sportive se regăsesc în programul TVR 1 de Crăciun .
  • 05:35
    Tezaur folcloric
    (redifuzare) Producător Gheorghiţa Nicolae
  • 08:00
    1 Matinal
    1 Matinal (II) Prezintă:Maria Linda, Dorin Chioţea Producător Andreea Badiu Transmisiune directă
  • 09:00
    1 Matinal
    1 Matinal (III) Prezintă:Maria Linda, Dorin Chioţea Producător Andreea Badiu Transmisiune directă
  • 09:45
    Teleshopping
  • 10:00
    Perfect imperfect
    (I) *Ştiri *Talk-show Moderator Emma Zeicescu Producători: Violeta Iorgulescu, George Tudor, Mihaela Verdeş Transmisiune directă
  • 11:00
    Perfect imperfect
    (II) *Ştiri *Talk-show Moderator Emma Zeicescu Producători: Violeta Iorgulescu, George Tudor, Mihaela Verdeş Transmisiune directă
  • 11:45
    Teleshopping
  • 12:00
    Tribuna partidelor parlamentare
    Producător Elena Boda
  • 12:30
    Teleshopping
  • 13:05
    Studio mondial
    Moderator Producător Cristian Oprean Transmisiune directă
  • 14:00
    Telejurnal
    * Translator mimico gestual Laura Ioana ACEST PROGRAM SE ADRESEAZĂ ŞI PERSOANELOR CU DEFICIENŢE DE AUZ
  • 14:25
    Studio mondial
    Moderator Producător Cristian Oprean Transmisiune directă
  • 14:50
    Campionatul Mondial de Fotbal, Rusia 2018
    * Live stadion Comentator Emil Hossu Longin Producător Valentina Stelescu Transmisiune directă de la Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod
  • 15:00
    Campionatul Mondial de Fotbal, Rusia 2018
    * Grupa F * Suedia-Coreea de Sud Comentator Emil Hossu Longin Producător Valentina Stelescu Transmisiune directă de la Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny Novgorod
  • 17:00
    Telejurnal
    * Meteo
  • 17:20
    Studio mondial
    Moderator Producător Cristian Oprean Transmisiune directă
  • 17:50
    Campionatul Mondial de Fotbal, Rusia 2018
    * Live stadion Comentatori: Bogdan Tomulică / Adi Soare Producător Valentina Stelescu Transmisiune directă de la Fisht Stadium, Sochi
  • 18:00
    Campionatul Mondial de Fotbal, Rusia 2018
    * Grupa G * Belgia-Panama Comentatori: Bogdan Tomulică / Adi Soare Producător Valentina Stelescu Transmisiune directă de la Fisht Stadium, Sochi
  • 20:00
    Telejurnal
    * Meteo
  • 20:50
    Campionatul Mondial de Fotbal, Rusia 2018
    * Live stadion Comentatori: Dragoş Bocanaciu/ Cătălin Cîrnu Producător Valentina Stelescu Transmisiune directă de la Volgograd Arena, Volgograd
  • 21:00
    Campionatul Mondial de Fotbal, Rusia 2018
    * Grupa G * Tunisia-Anglia Comentatori: Dragoş Bocanaciu/ Cătălin Cîrnu Producător Valentina Stelescu Transmisiune directă de la Volgograd Arena, Volgograd
  • 23:05
    Studio mondial
    Moderator Producător Daniela Enăchescu Transmisiune directă
  • 23:40
    Pariu Mondial
    Moderator Producător Daniela Enăchescu Transmisiune directă
  • 00:00
    Telejurnal
    *Sport*Meteo
  • 00:30
    Campionatul Mondial de Fotbal, Rusia 2018
    * Grupa F * Suedia-Coreea de Sud Comentator Emil Hossu Longin Producător Valentina Stelescu
  • 02:20
    Campionatul Mondial de Fotbal, Rusia 2018
    * Grupa G * Belgia-Panama Comentatori: Bogdan Tomulică / Adi Soare Producător Valentina Stelescu
  • 04:00
    Studio mondial
    Moderator Producător
  • 04:35
    Telejurnal
    Meteo
  • 05:15
    Istoria cu Virgil
    (redifuzare) Producător Adriana Ciobanu
  • 05:30
    Imnul României