Siteul tvr.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptarea politicii de utilizare a cookies. Afla mai multe accesand POLITICA COOKIES
Concurenţii admişi în urma preselecţiilor la concursul "Vedeta populară"
Marţi, 17 Octombrie 2017
Mai jos, lista concurenţilor admişi la concursul de talente "Vedeta populară", în urma preselecţiilor desfăşurate în şapte dintre oraşele României (Iaşi, Oradea, Timişoara, Craiova, Constanţa, Sibiu şi Bucureşti):
Alte legături
VEDETA POPULARĂ
  1. Roibu Victorița, Bistrița
  2. Geangu Gheorghe, Prahova
  3. Anuţoiu Ana, Hunedoara
  4. Blaga Grațiela, Alba
  5. Măndoiu Ilie, Oltenia
  6. Mihai Iulia, Giurgiu
  7. Joldea Ioan, Hunedoara
  8. Teodosiu Păducel Vlad Ilie, Sibiu
  9. Alexa Cătălina, Constanţa
  10. Tanasă Emilia, Neamţ
  11. Hrincescu Mihai, Suceava
  12. Rozovlean Roxana, Banat
  13. Brie Tohănean Ioan, Sălaj
  14. Sabău Gabriela, Bihor
  15. Băleanu Narcisa, Mehedinţi
  16. Vătafu Iulia, Vrancea
  17. Buzilă Marian, Satu Mare
  18. Ștefan Florin, Dâmboviţa
  19. Zele Petru, Satu Mare
  20. Bogdan Ioana, Sibiu
  21. Carţiş Alexandru, Bihor
  22. Ursachi Liliana, Suceava
  23. Oprea Marta, Brăila
  24. Lilea Alexandru, Dolj
  25. Croitoru Gherghina, Bihor
  26. Oșlobanu Sînzîiana, Neamţ
  27. Piţigoi Mihaela, Argeş
  28. Gorjanu Gîlea Gabriel Cătălin, Gorj
  29. Colniceanu Claudia, Buzău
  30. Gâdea Daria, Maramureș
  31. Grosu Rodica, Iaşi
  32. Ruţă Lilian, Ardeal
  33. Chira Alexandra, Sălaj
  34. Zopota Ciprian, Arad
  35. Poiană Roxana, Iaşi
  36. Păun Stelian, Giurgiu
  37. Țăranu Ioana, Bucovina
  38. Alb Sabina, Bistriţa Năsăud
  39. Gaciu Constantin, Olt
  40. Gaciu Cosmin, Olt
  41. Axintioaiei Petronela, Botoșani
  42. Colgia Marioara, Banat
  43. Moldovan Mihai, Mureş
  44. Gavrilă Geanina, Hunedoara
  45. Mihalache Florin, Banat
  46. Molnar Lucian, Oltenia
  47. Cocoș Ionuţ, Ialomiţa
  48. Hurjui Mariana, Vrancea
  49. Ghinea Dumitrache Constantin, Prahova
  50. Pop Alexandru, Arad
  51. Stoian Antonia, Gorj
  52. Scheanu Cosmin, Olt
  53. Firu Bogdan, Banat
  54. Iordache Andrada, Dâmboviţa