Siteul tvr.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptarea politicii de utilizare a cookies. Afla mai multe accesand POLITICA COOKIES
CONCURS: "Sanatatea ta este frumusețea ta"
Vineri, 21 Aprilie 2017
Urmareste emisiunea "Vreau sa fiu sanatos" sambata, de la 10.00, pe TVR1, in perioada 22 aprilie-6 mai 2017 si poti castiga vouchere pentru consultatii estetice gratuite.
Voucher
Documente descarcabile:
Alte legături
Vreau să fiu sănătos

Esti prietenul nostru? Urmareste emisiunea de sanatate "Vreau sa fiu sanatos" sambata, 22 aprilie, de la 10.00, pe TVR1, raspunde pe pagina de Facebook TVR1,  la intrebarea adresata de Sonia Argint-Ionescu in timpul emisiunii si poti castiga saptamanal 3 vouchere pentru consultatii estetice gratuite oferite de Anti Aging Klinik.


Asadar urmareste pagina de Facebook TVR1, in perioada 22 aprilie 2017-6 mai 2017, raspunde aici la intrebarea pentru concurs adresata in cadrul emisiunii "Vreau sa fiu sanatos" si poti fi saptamanal unul dintre cei 3 castigatori ai voucherelor gratuite.

Regulamentul concursului il gasiti aici

Anti Aging Klinik este sponsor al emisiunii "Vreau sa fiu sanatos".

  • 04:35
    Telejurnal
    * Meteo
  • 05:15
    Istoria cu Virgil
    (redifuzare) Producător Adriana Ciobanu
  • 05:30
    Imn
  • 05:35
    Politică şi delicateţuri
    * Best of Invitat Toni Grecu Jurnalist Iulia Ioaniţoaia Producător Dan Manoliu
  • 06:30
    1 Matinal :
    1 Matinal (I) Maria Linda, Dorin Chioţea Producător Andreea Badiu Transmisiune directă
  • 08:00
    1 Matinal
    1 Matinal (II) Prezintă:Maria Linda, Dorin Chioţea Producător Andreea Badiu Transmisiune directă
  • 09:00
    1 Matinal
    1 Matinal (III) Prezintă:Maria Linda, Dorin Chioţea Producător Andreea Badiu Transmisiune directă
  • 09:45
    Teleshopping
  • 10:00
    Perfect imperfect
    (I) *Ştiri *Talk-show Moderator Emma Zeicescu Producători: Violeta Iorgulescu, George Tudor, Mihaela Verdeş Transmisiune directă
  • 11:00
    Perfect imperfect
    (II) *Ştiri *Talk-show Moderator Emma Zeicescu Producători: Violeta Iorgulescu, George Tudor, Mihaela Verdeş Transmisiune directă
  • 11:45
    Teleshopping
  • 12:00
    Parlamentul României
    Prezintă Radu Rădulescu Producător Ion Stavre
  • 12:30
    Teleshopping
  • 13:05
    Studio mondial
    Producător Cristian Oprean Transmisiune directă
  • 14:00
    Telejurnal
    Translator mimico gestual Laura Ioana ACEST PROGRAM SE ADRESEAZĂ ŞI PERSOANELOR CU DEFICIENŢE DE AUZ
  • 14:25
    Studio mondial
    Producător Cristian Oprean Transmisiune directă
  • 14:50
    Campionatul Mondial de Fotbal, Rusia 2018
    * Live stadion Comentatori: Bogdan Tomulica / Adi Soare Producător Daniel Chican Transmisiune directă de la Samara Arena, Samara
  • 15:00
    Campionatul Mondial de Fotbal, Rusia 2018
    * Grupa C * Danemarca-Australia Comentatori: Bogdan Tomulica / Adi Soare Producător Daniel Chican Transmisiune directă de la Samara Arena, Samara
  • 17:00
    Lozul cel mare
    Prezintă Silvia Stanciu şi Marius Rădmăneştean *Tragerile Joker, Loto 5 /40, Loto 6/49 şi Noroc Jurnalişti: Dana Rusu, Florin Mihăilescu, Horaţiu Rusu Producător tv. Mihai Răzuş Transmisiune directă
  • 17:30
    Studio mondial
    Producător Cristian Oprean Transmisiune directă
  • 17:50
    Campionatul Mondial de Fotbal, Rusia 2018
    * Live stadion Comentatori: Dragoş Bocanaciu/ Cătălin Cîrnu Producător Daniel Chican Transmisiune directă de la Ekaterinburg Arena, Ekaterinburg
  • 18:00
    Campionatul Mondial de Fotbal, Rusia 2018
    * Grupa C * Franţa-Peru Comentatori: Dragoş Bocanaciu/ Cătălin Cîrnu Producător Daniel Chican Transmisiune directă de la Ekaterinburg Arena, Ekaterinburg
  • 20:00
    Telejurnal
    Meteo* Omologări
  • 20:50
    Campionatul Mondial de Fotbal, Rusia 2018
    * Live stadion Comentator Emil Hossu Longin Producător Daniel Chican Transmisiune directă de la Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny
  • 21:00
    Campionatul Mondial de Fotbal, Rusia 2018
    * Grupa D * Argentina-Croaţia Comentator Emil Hossu Longin Producător Daniel Chican Transmisiune directă de la Nizhny Novgorod Stadium, Nizhny
  • 23:05
    Studio mondial
    * Producător Daniela Enăchescu Transmisiune directă
  • 23:40
    Un pariu Mondial
    . Producător Daniela Enăchescu Transmisiune directă
  • 00:00
    Telejurnal
    *Sport*Meteo
  • 00:30
    Campionatul Mondial de Fotbal, Rusia 2018
    * Grupa C * Danemarca-Australia Comentatori: Bogdan Tomulica / Adi Soare Producător Daniel Chican
  • 02:20
    Campionatul Mondial de Fotbal, Rusia 2018
    * Grupa C * Franţa-Peru Comentatori: Dragoş Bocanaciu/ Cătălin Cîrnu Producător Daniel Chican
  • 04:00
    Studio mondial
    Producător Daniela Enăchescu
  • 04:35
    Telejurnal
    * Meteo* Omologări
  • 05:15
    Istoria cu Virgil
    Producător Adriana Ciobanu
  • 05:30
    Imnul României